20. červenec 2018
Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav
DISKUSE K ČLÁNKU

al.bunda:Ty vaše radary stojí za starou belu,podle nich má u nás už hodinu lít,co myslíte? Do teď jsem běhal s konví

(06. 07. 2018 18:22)

starypes:Všem meteorologům bych pod hrozbou trestu smrti zakázal vydávat předpovědi o bouřkách na celém území republiky. Už poněkolikáté nám takto zkazili celý den, kdy jsme očekávali déšť a ono hovno. Ve středověku by je za to upálili jako Jana Husa a já bych klidně přikládal pod oheň.

(06. 07. 2018 15:12)

jardavozembouch:Jak ta veda pokroci kazdy den..."pijte mleko, je zdrave...nepijte mleko, kravske skodi...pijte mleko...); (plastove nadobi je lepsi nez porcelan...porcelan je zdravejsi); (pijte podle potreby...hodne pijte...pijte podle potreby). Pani Dagmar nejak ustrnula ve sve dobe...dnes se zase tvrdi, ze prilisne piti skodi. Co bude na programu zitra?
Radar nemuze byt presny, to by musel byt kousek nad CR, coz je logicke. Na 1 miste muze byt sucho jako troud a o par km dal lidi tahaji vodu ze sklepu. Zazili jsme to (((
Takze pani DH mene piste do bulvaru a vyrazte do prirody.

(06. 07. 2018 07:16)

lisakjirka:S tím pitím nealko jste to přehnaly. Pít se bude ale *voda* z Nošovic

(06. 07. 2018 07:07)

honza54:ani radaru se nedá věřit. na monitoru liják ve skutečnosti sucho dva měsíce. hodně pijte, nadměrné pití zatěžuje organismus a škodí. vědecky dokázáno. odírají Vás prodejci nápojů. AMEN

(06. 07. 2018 06:39)

jardavozembouch:Nejvic mne fascinuje, kdyz lidi vlaci kartony petek s "pitna voda" a pritom je to stejna jako z kohoutku doma. Nevidim duvod, proc se tahat s haldou petek, ktere pak vyhodim, kdyz mi staci jedna petka nebo keramicka nadoba...napustim vodu, dam do lednice a urco je chutnejsi nez ta z petek. Kdyz si predstavim, jak ta pitna voda balena je v rozpalenem kamionu buhvijak dlouho na slunci... Mineralky jsou neco jineho, ale s tema se to nema prehanet. Na ledviny je nejlepsi "cipkovy" caj a nase tekute zlato )))

(06. 07. 2018 07:27)

zlymikes:on si v té balené vodě nese domů i výživné mikročástice plastů

(06. 07. 2018 19:54)

lisakjirka:

(06. 07. 2018 07:05)

Dnešní horoskopy