20. červenec 2018
Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav
DISKUSE K ČLÁNKU

settt:kdyby za něco stál, řekne: nemám na to, zdraví neslouží (což každý soudný člověk vidí)... ale ono za to může počasí....kašpar!!!!!už začíná být ne trapný, ale zoufalý.....

(10. 07. 2018 13:05)

sores:P.Zeman vypadá velmi nemocně, vzhled 80 letého staříka!! Ale pořád mu to myslí velmi racionálně a to je důležité!!!! Je jediný neúplatný politik co kdy Česko mělo!!!!!Navíc měsíčně posílá ze svého platu několik tisíc na charity, to nedělá žádný politik a nikdy nedělal,ti jen hrabou pro sebe,doby.t.ek!!!

(10. 07. 2018 12:36)

spania:Myslím si,že dokud si plaval na Vysočině v nafukovacím člunu,po večerech si četl své oblíbené knihy a neměl plnou hlavu politiky a starostí,tak mu bylo líp.Taky mnohem líp vypadal a byl zdravější.Dnes má furt za zadkem ochranku,jednají s ním jako s nemocným,senilním dědkem,který sám nic nemůže,no,koho by to bavilo...

(10. 07. 2018 12:19)

avina:Zde čtu moudra starých, zakomplexovaných nul. Děti o ně nestojí a stejně se oni chovali ke svým rodičům. Závidí prezidentovi jeho pohodu v důchodovém věku- prezidentem. Lahváč Havel v tomto věku na vozíku, sám s jeptiškou- ošetřovala jeho vývod....Havel byl už troska-prochlastaná, vykouřená. Bratr Ivan i nevlastní bratr Jaromír- pohoda. Ing MZ má krásnou pohodu ve své funkci.

(10. 07. 2018 11:46)

mazd:Ono se to nezdá,ale vyhrabat se z toho člunu je fuška.

(10. 07. 2018 11:40)

zamlzena:Slunce není tak zdravé jako bejvalo.Já na něj taky nechodím, jelikož pro zdravín stačí 10 min, kdy se mu třeba vyhnout nemůžete.Po ozařování se na slunce nesmí vůbec, atd.
Tady k některým vtipálkům. Nejste nový Karel Čapek? Potřebuje čerské výrazivo, které se bohužel často nahrazuje angl.výrazy, nebo amerikanismy. Jenže ne všechno je vždy dobré a někdy až složité ki porozumění.,To není čapkovština.A někdy nejde poznat co chtěl básník říci..... Ono sebevědomí je určitě dobrá i nutná věc ale nesmí být nastolováno násilně a jako atrapa, falešný stín reality.

(10. 07. 2018 11:32)

ivoadler:Na té dnešní fotce už podkolenky nemá, resp. dolní část nohou my byla odříznuta. Podkolenky, to je skutečně děs. Podkolenky jsou děsivá součást oblečení, neustále lezou dolů. Na fotce je to ostatně vidět. Zcela jsem je vyřadil ze svého šatníku. Divím se, že je na nafukovací člunu. To je tak pro děti. Oč by bylo lepší, kdyby mužnými záběry vesel plul na nějaké pramici!

(10. 07. 2018 10:02)

zamlzena:Zak to je škoda. I pro dámy se vyrábějí a nemusí tak v horku oblékatt více, než vykukuje zpoza sukně.

(10. 07. 2018 11:36)

Milos-Lahvos:Nevyplul, protože platí zákaz alkoholu na vodě. A Mlhoš má kolem sebe takovejch polišů, ječtě by mu nějakej aktivní dal dejchnout.

(10. 07. 2018 09:57)

santixkauz: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(10. 07. 2018 09:46)

Hela1: člun použije v Lánech na rybníku, novináři tam nesmí a žádné fotky nejsou.

(10. 07. 2018 09:12)

riha: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(10. 07. 2018 08:53)

ellenic:Strašné fotografie z loňska, je dobře, že člun nevytáhl . Nestojím o seriál dalších fotografií. To oblečení je také hrozné, ponožky pomalu do poloviny lýtek . To mu nemůže manželka připravit lepší oblečení, je to prezident, měl by nějak vypadat. Vždycky jsem si dala záležet na oblečení pro manžela, sama se oblékám moderně a s vkusem, tak jsem to měla i s jeho oblečením .

(10. 07. 2018 08:36)

dartwader:Myslím že jeho manželka ho má celkově na háku, takže tento důchodce se obleka podle sebe. Je to stejné, jak myslí. Taky na hovno

(10. 07. 2018 08:32)

Milos-Lahvos:No jeho manželka se taky obléklá jako sexbomba z krematoria.

(10. 07. 2018 09:59)

pajato73:jako nevim, jaky je jako prezident, (nejsem v CR) ale snad neni zadneho statu, kde by by byl prezident tak osklivy a bez stylu... o Merklove nemluvim, to je jeste horsi, ona je baba a mela by vedet, co se slusi a patri...

(10. 07. 2018 08:01)

xxxx678:Teda v těch podkolenkách...opravdu strašné, dělá akorát ostudu. Pani manželka by s "tím" něco nemohla udělat? Já mu snad koupím něco pro " volný čas", na tohle už se nedá dívat. Prý "hlava státu".

(10. 07. 2018 07:52)

rego_zdenekk: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(10. 07. 2018 08:03)

xxxx678:Tak to mi ani nevadí, jestli myslíš tu červenou. Tam je zase jiný problém, že spí. Představila bych si...buď nějaké světlé, sportovní, plátěné kalhoty, nebo bermudy. K tomu triko s límečkem, a buď sportovní mokasíny bez ponožek, nebo tenisky s ponožkama. Klidně kšiltovku. Nebudeme troškařit, a dáme ho celého do Hilfigera. Co myslíš...to by byl štramák, co?

(10. 07. 2018 08:19)

Dnešní horoskopy