Ve čtvrtek k nám bude od jihozápadu proudit teplý vzduch. Po celý den bude polojasno až skoro jasno, od západu oblačno, ojediněle přeháňky. Denní teploty se budou pohybovat mezi 16 a 20 °C, na jižní Moravě až 22 °C. V noci očekávejme teploty nejméně 6 až 10°C.

V pátek očekáváme polojasno, ojediněle přeháňky. Teploty přes den budou mezi 14 a 18 °C. V noci se teploty budou pohybovat mezi 6 a 10 °C. Povane k nám mírný západní až severozápadní vítr o rychlosti 3 až 7 m/s.

Sobotní počasí bude převážně polojasné, ráno se mohou objevit mlhy nebo nízká oblačnost. Nejnižší noční teploty budou mezi 4 a 8 °C. Denní teploty se budou pohybovat mezi 16 a 20 °C.

V neděli počítejme s jasným až polojasným počasím, ráno se místy objeví lehká mlha. V noci se budou teploty pohybovat okolo 4 a 8 °C a denní teploty vystoupají až na 22 °C.

VIDEO: Podívejte se, jaké počasí zaskočilo motoristy

Video
délka: 00:36.49

Podzimní počasí zaskočilo řadu motoristů na jižní Moravě. Policie apeluje, aby se na řízení ve ztížených povětrnostních podmínkách více soustředili. Video z okolí Brna Zdeněk Matyáš

Fotogalerie
13 fotografií